pure hand to create is a major feature of richardmillereplica watches. supply cheap https://patekphilippe.to. this is actually backed up feasible and complicated benefits replica rolex forum endlessly strengthen outstanding the watchmaking arena society. online store offers best swiss https://www.youngsexdoll.com/ with cheap prices. welcome to our reallydiamond shop.

Lokalafdelinger

Lokalafdelinger i Danske Kinesiologer.

I lokalforeningerne mødes medlemmerne med jævne mellemrum, og holder inspirationsaftener, café-arrangementer, foredrag, workshops og lignende.

Kontakt formanden i dit lokalområde hvis du er interesseret i at høre nærmere.

Lokalafdeling Nordjylland:

Kontaktperson Kisser Bjerregaard, Lars Kjærs Vej 20, 7700 Thisted, tlf. 3031 8043   E-mail: kisser@kinesiologi.dk

Kasserer Anni Hasselgren, Stammen 16e, 9260 Gistrup, tlf. 2068 8194

Birgit Pedersen, Karnersvej 11, 9000 Aalborg, tlf. 29904583

Mona Larsen, Kornblomstvej 30, 9300 Sæby, tlf. 28702858

Lokalafdeling Midt- og Sydjylland:

Formand Karin Jensen, Myntevej 22, 8722  Hedensted, tlf. 4046 1356    E-mail: midtjylland@kinesiologi.dk

Kasserer Laila Skov Refsgaard, Smedegårdsvej 9, 7430 Ikast, tlf. 2191 2294  E-mail: lsrefs@gmail.com

Lone Gellert, Østerskovvej 47, 6100 Haderslev, tlf. 2250 5286

Jette Hiltmar, Tornballevej 105, 8381 Tilst, tlf. 3093 7815

Lokalafdeling Fyn:

Kontaktperson  Birgit Nielsen, Skovvej 26, 5750  Ringe, tlf. 2343 3662    E-mail: birgit@kinese.dk

Lokalafdeling Sjælland: 

Formand Hanne Freil, Åkandevej 22 b,  tlf.   3024 5662   E-mail: hanne.freil@gmail.com

Kasserer Helle Bülow-Olsen, tlf. 2259 5302, E-mail: helle.bulow.olsen@gmail.com

Charlotte Shanti, tlf. 2279 6121, E-mail: kontakt@allergifrihed.dk

Karin Siff Munk, tlf. 2235 2112, E-Mail: karinsiffmunck@gmail.com

Susan Lunddahl, tlf. 6060 7777 E-mail: susan@velfungerende.dk